XI Memoriał Marka Piasty

 

 

 

 

 

 

Pałac w Nakle Śląskim

 

 

 

 

 

Widok sali gry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Turniej odwiedził dwukrotny mistrz Świata juniorow, mieszkaniec tarnogorskiej dzielnicy Bobrowniki Ślaskie – arcymistzr Dariusz Świercz

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

ZAWODNICY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Banasik – LKS Zarzewie Prudnik

 

 

 

 

 

 

 

 

Leszek Bakalarz – KS Fart Kielce

 

 

 

 


  

 

 

 

 

Janusz Raszka – GKS Pniówek 74 Pawłowice

 

 

 

 

 

 

 

 

Janusz Sroka – TMS Roszada Gliwice

 

 


 

 

 

 

 

Tomasz Kotłowski – KKS Ormuzd Kartuzy

 

 

 

 

 

 

Jan Widera – KS Polanica Zdrój

 

 


 

 

 

 

 

Maciej Janiszewski – KS DORS Ruda Śląska

 

 

 

 

 

 

Edward Ciuła – Sosnowiec

 

 


 

 

 

 

 

Maciej Wróbel – MGLKS Parnas Oława

 

 

 

 

 

 

Aleksander Kumala – KKS Ormuzd Kartuzy

 

 


 

 

 

 

 

Aleksander Kliber – IKSz „Tęcza” Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Liszek – Bytom

 

 


 

 

 

 

 

Marek Rupik – MDK Kalety

 

 

 

 

 

 

Bernard Sowa - UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 


 

 

 

 

 

Tadeusz Relidzyński – Start Kielce

 

 

 

 

 

 

Zenon Sołek - Katowice

 

 


 

 

 

 

 

Bogdan Czernicki – TKKF „Drogowiec” Kraków

 

 

 

 

 

 

Damian Brożyna - IKSz „Tęcza” Tarnowskie Góry

 

 


 

 

 

 

 

Bogdan Rychlik – PUKS Fides Węgrów

 

 

 

 

 

 

Jarosław Pietrucha - IKSz „Tęcza” Tarnowskie Góry

 

 


 

 

 

 

 

Mirosław Grzegorzek – GKS Gwarek Ornontowice

 

 

 

 

 

 

Tomasz Ociepka – KS Roszada Żory

 

 


 

 

 

 

 

Janusz Santura – UKS 21 Podlesie

 

 

 

 

 

 

Zbigniew Muc – UKS 21 Podlesie

 

 


 

 

 

 

 

Jerzy Olszewski – Ostrów Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

Jerzy Klementys – Bytom

 

 


 

 

 

 

 

Eugeniusz Marek – MKSz Diagonalia Imielin

 

 

 

 

 

 

Bronisław Wiechowski – Bytom

 

 


 

 

 

 

 

Bartosz Szyler – MGLKS Parnas Oława

 

 

 

 

 

 

Aleksander Malcher – UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 


 

 

 

 

 

Robert Spojda – UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 

 

 

 

 

Andrzej Kostowski – KS DORS Ruda Śląska

 

 


 

 

 

 

 

Jan Mokrzycki – UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 

 

 

 

 

Robert Frukacz – UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 


 

 

 

 

 

Jarosław Ziemski – KS DORS Ruda Śląska

 

 

 

 

 

 

Lidia Jasińska – Kuzia – CKiS Skawina

 

 


 

 

 

 

 

Ewelina Buksa – LKS Zarzewie Prudnik

 

 

 

 

 

 

Paweł Raźny – Tarnowskie Góry

 

 


 

 

 

 

 

Mateusz Płonka – Kalety

 

 

 

 

 

 

Przemysław Ziemski – KS DORS Ruda Śląska

 

 


 

 

 

 

 

Henryk Mroczek - UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 

 

 

 

 

Maciej Stelmaszuk – WKSz GANT Hetman

 

 


 

 

 

 

 

Andrzej Klama - Lubliniec

 

 

 

 

 

 

Paweł Mośny – MGOK OSP Woźniki

 

 


 

 

 

 

 

Ostrowski Michał – UKS Gambit Łańcut

 

 

 

 

 

 

Jakub Walczak – ŁKS Szach–Centrum Łódź

 

 


 

 

 

 

 

Dawid Broncel – MGOK OSP Woźniki

 

 

 

 

 

 

Henryk Fatyga – Piekary Śląskie

 

 


 

 

 

 

 

Adrian Wąsiołek – ŁKS Szach–Centrum Łódź

 

 

 

 

 

 

Iwona Teske – ChTS Chorzów

 

 


 

 

 

 

 

Mateusz Lichorad – UKS G4 Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

Marek Friedrich - IKSz „Tęcza” Tarnowskie Góry

 

 


 

 

 

 

 

Marzena Danielczyk – MGOK OSP Woźniki

 

 

 

 

 

 

Dawid Korejwo – UKS MAT Zabrze Grzybowice

 

 


 

 

 

 

 

Szymon Kupiecki – SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry

 

 

 

 

 

 

Julia Kupiecka – SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry

 

 


 

 

 

 

 

Daniel Brzęczek – Boronów

 

 

 

 

 

 

Bartosz Małysa – Boronów

 

 


 

 

 

 

 

Artur Granosz – Lubliniec

 

 

 

 

 

 

Fryderyka Globisz - Zbrosławice

 

 


 

 

 

 

 

Rywalizacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grają najmłodsi uczestnicy

 

 

 

 

 

Najmłodszy i najstarszy zawodnik po zakończeniu gry analizują swoja partię

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Turniej błyskawiczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięzca Turnieju błyskawicznego mm Jacek Dubiel

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne było zaplecze turnieju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


+

 

 

 

 

Najmłodsze pokolenie szachowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej był również okazją do poznania śląskich atrakcji turystycznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Koniec wieńczy dzieło !

Uroczyste zakończenie turnieju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięzca turnieju Janusz Raszka

 

 

 

 

 

Najlepszy zawodnik niepełnosprawny Edward Ciuła

 

 

 

 

 

Najmłodszy i najstarszy zawodnik turnieju

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Puchar Fair Play odbiera Leszek Bakalarz

 

 

 

 

 

Do zobaczenia za rok !